Webdesign

Prezentácia v elektronických médiách je neoddeliteľnou súčasťou marketingovej stratégie modernej firmy. Dovoľte nám navrhnúť pre Vás design vašej internetovej prezentácie podľa Vášho firemného štandardu.

Čo prezentácia spravidla obsahuje?

Nasledujúci zoznam je iba informatívny, má Vám vytvoriť predbežný obraz o možnostiach a obsahu takejto prezentácie. Samozrejme akceptujeme všetky Vaše pripomienky a návrhy.

Obsah prezentácie sa nedá určiť vopred bez poznania Vašej firmy. Dobrá komunikácia si vyžaduje na začiatok pár osobných stretnutí priamo u Vás. Na základe komunikácie a poznania Vašej firmy Vám vieme doporučiť vhodnú logickú štruktúru prezentácie. Spoločne navrhneme delenie na produkty, kategórie a podkategórie a vyberieme vhodnú grafickú úpravu celej prezentácie.

V prípade záujmu môžeme celú prezentáciu podľa nášho designu z Vami dodaných materiálov spracovať.

Naša práca na prezentácii nie je podmienená umiestnením Vašej prezentácie na náš server. Je len na Vás, kam sa rozhodnete výsledné dielo umiestniť.

Správa hotovej prezentácie - webmastering

Vytvorením prezentácie sa jej život ešte len začína. Keďže väčšina firiem je dynamická, mení sa ich produktové portfólio, zamestnanci, sídla, telefónne čísla a množstvo iných vecí. Preto je dôležité Vašu prezentáciu aktualizovať.

Ponúkame Vám preto službu pravidelných aktualizácií prezentácie na základe Vami dodaných materiálov.

Ponúkame tiež realizáciu jazykovej mutácie prezentácie do svetových jazykov (anglicky, nemecky) a ďalšiu konzultačná činnosť

Koľko Vás to bude stáť?

Cena komplexného diela sa často nedá bez ďalších informácií odhadnúť. Tak ako sa nedá povedať koľko bude stáť dom, nedá sa povedať koľko stojí internetová prezentácia. Priblížiť sa k nejakej reálnej sume je možné až po konzultácii s klientom.

Kontaktujte nás prosím!